شرکت کاوش طیف پاسارگاد آمادگی دارد تا در صورت درخواست مشتریان محترم دوره های آموزشی کار با دستگاه را در محل مشتری برگزار نماید. این آموزش ها مطابق با دستورالعمل های کمپانی های سازنده دستگاه انجام میگیرد

شرکت کاوش طیف پاسارگاد با تاکید بر خدمات پس از فروش بنا نهاده شده است. ارائه این خدمات به شکلی که در کوتاهترین زمان ممکن، با کمترین هزینه و بهترین کیفیت، چهار چوب اصلی کار بخش سرویس و نگهداری می باشد. بهره گیری از پرسنل آموزش دیده در این بخش باعث می گردد تا این خدمات به بهترین شکل ممکن و مطابق با استانداردهای مشخص شده از طرف کمپانی های سازنده دستگاه انجام گیرد. التزام شرکت به تهیه لوازم یدکی پرمصرف باعث می گردد تا زمان سرویس دستگاه ها به میزان قابل توجه ای کاسته می شود.

نصب و راه اندازی تمام سیستم های ارائه شده توسط شرکت کاوش طیف پاسارگاد مطابق با استاندارد های کمپانی سازنده دستگاه بوده و شامل نصب و راه اندازی سیستم، آموزش پرسنل، اعمال تغییرات درخواستی مشتری مطابق با توافقات انجام شده در زمان فروش دستگاه می گردد. رعایت این اصول تضمین کننده بهترین بهره برداری ممکن از امکانات دستگاه توسط مشتری است که این امر علاوه بر افزایش رضایتمندی مشتری باعث می گردد تا عمر مفید دستگاه به میزان قابل توجه ای افزایش پیدا کند.